Wersja polskaSpeakersNewsOPEN DAY

Skonsultuj swoje portfolio z profesjonalistami!

Uczestnicy dnia otwartego Promised Land będą mogli poznać kulisy przemysłu rozrywkowego nie tylko dzięki licznym wykładom i prelekcjom. Aspirujący artyści dostaną również szansę na przedstawienie ekspertom swojego portfolio, co może stanowić pierwszy krok w stronę kariery w branży kreatywnej.

 

2 września od godziny 12:00 do 18:00 młodzi artyści odwiedzający łódzkie EC1 będą mogli osobiście spotkać się z profesjonalistami z CD PROJEKT RED i skonsultować z nimi swoje portfolio. Dostaną rady oraz opinie na temat swoich prac m.in. od animatorów (Maciej Pietras, Sebastian Kalemba), artystów koncepcyjnych (Marek Madej, Jan Marek) czy artystów postaci (Marcin Klicki, Sebastian Bąkała).

 

Aby wziąć udział w konsultacjach portfolio wystarczy pojawić się 2 września w EC1 Łódź ze swoimi pracami, najlepiej zgranymi na dysk USB, i zapisać się do wybranego przez siebie artysty. Wejściówki na Promised Land Open Day w cenie 15 zł dostępne są tutaj.

 

Na uczestników imprezy czekają też inne atrakcje. Więcej szczegółów znajduje się w pełnym programie Promised Land Open Day.