Wersja polskaSpeakersNewsOPEN DAY

Poznaj technologie, które napędzają branżę kreatywną!

2 września w EC1 Łódź, podczas dnia otwartego Promised Land, partnerzy technologiczni festiwalu zaprezentują najnowsze narzędzia i technologie wykorzystywane w tworzeniu gier i filmów.

 

Firma Vicon zademonstruje swoje oprogramowanie motion capture Vicon Shogun, które pomaga największym studiom na świecie przenosić ruchy prawdziwych aktorów na wirtualne modele 3D. Dodatkowo, odwiedzający Promised Land będą mogli wejść do świata wirtualnej rzeczywistości dzięki technologii HTC VIVE oraz na własne oczy przekonać się o możliwościach nowoczesnych skanerów i drukarek 3D.

 

Poza tym uczestnicy dnia otwartego będą mogli odwiedzić stoiska takich firm jak Dell, IT Media, Procad, Procreate czy CeTa (Centrum Technologii Audiowizualnych), na których będą mogli zapoznać się z ich produktami i rozwiązaniami, na co dzień stosowanymi przez profesjonalistów branży kreatywnej.  

 

Wejściówki na Promised Land Open Day w cenie 15 zł dostępne są na stronie EC1, natomiast z pełnym programem wydarzenia można zapoznać się tutaj.