Wersja polskaSpeakersNewsOPEN DAY

Wykłady i prelekcje — dowiedz się więcej!

Jedną z głównych atrakcji Open Day, dnia otwartego Promised Land Art Festival, będą wykłady i prelekcje, które wprowadzą odwiedzających w tajniki tworzenia filmów i animacji, gier, a także sztuki.

 

Wykłady poprowadzą przedstawiciele takich firm jak CD PROJEKT RED, Platige Image, IT Media, Juice, CeTa, 3DGence czy 11 bit studios. Wśród prelegentów będą także m.in. Grzegorz Jonkajtys, odpowiedzialny za efekty wizualne w hollywoodzkich blockbusterach (m.in. Pacific Rim, Warcraft, Doktor Strange) oraz Sylwia Bomba, kierownik artystyczny w Neko Productions przy grze MARVEL Avengers Academy.

 

Wśród poruszanych tematów znajdą się m.in. ilustracja, modelowanie, animacja i produkcja. Specjaliści z CD PROJEKT RED, Maciej Pączkowski i Sebastian Bąkała, zdradzą w jaki sposób zacząć swoją karierę przy produkcji gier, a artysta koncepcyjny Rafał Wojtunik odbędzie ze słuchaczami podróż w czasie, aby przedstawić bohaterów swojego dzieciństwa i ich wpływ na jego twórczość.

 

Łukasz Mackiewicz z CeTa opowie o pre- i post-produkcji w malarskiej animacji Twój Vincent, natomiast Jerzy Drozda z IT Media pokaże jak się ma filozofia abstrakcyjnego myślenia do tworzenia w Adobe After Effects.

 

Promised Land Open Day rozpocznie się już 2 września. Wykłady, realizowane w języku polskim, będą się odbywały przez cały dzień, od 10:00 do 18:00, w budynkach EC1 Łódź.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym programem dnia otwartego festiwalu Promised Land, który dostępny jest tutaj. Bilety w cenie 15 zł można kupić na oficjalnej stronie EC1 Łódź.